Detailní přední pohled na model Honda e
Detailní přední pohled na model Honda e

PLYNULÉ, UHLAZENÉ A MODERNÍ

Poučeni minulostí jsme vyvinuli auto budoucnosti. Honda e, připomínající úplně první model Honda Civic, má retro vzhled s jednoduchými, plynulými plochami.

Posunout

Dokonalá forma

Když se spojí nápady.

Hondu e jsme vytvořili tak, že jsme nejprve vše zpochybnili: Můžeme mít jiné světlomety a zadní světla? Kam umístíme směrovky? Jak můžeme vylepšit aerodynamiku? Toto unikátní auto je výsledkem spojení všech odpovědí na tyto otázky – dokonalá forma. Zábavná, bezpečná a přitažlivá. Honda e je ztělesněním moderních hodnot a toho, jak jezdíme dnes… a v budoucnu.

Detailní pohled na vůz Honda e
Detailní pohled na vůz Honda e.
Vnější čelní snímek modelu Honda e.
Detailní záběr kola vozu Honda e

Vše jako jeden

Klíčem k celému návrhu je integrace.

Přední světlomety, radar, víceúčelová kamera, všechny v jediném panelu. Stejně jsme spojili všechny tyto prvky v zadní části vozidla – vše působí celistvě. 17 palcová kola z lehké slitiny mají speciálně navržené kryty, které je chrání před prachem z brzd, takže vaše Honda e bude vždy vypadat čistá.

Jako jízda ve vesmíru

Město je neustále přeplněné lidmi a zacpané auty; Honda e je jeho přesným opakem.

Interiér modelu Honda e.

Komfort pro každého - model Honda e je vybaven sedadly z materiálu Melange Fabric.

Vstupte do prostorného interiéru Honda e a budete okamžitě izolováni od ruchu a shonu okolního světa. Jedná se o klidné a tiché prostředí - jako obývací pokoj - se světlým a vzdušným interiérem.

Velkorysý prostor

Není zde ani žádná středová konzole, takže vůz působí ještě širší. Když se usadíte do pohodlných sedadel a pohlédnete na širokou obrazovku táhnoucí se přes celou palubní desku, bude vám připadat, že cestujete vesmírem.

Pohodlí cestujících

Honda e má prostorný interiér, který vyhovuje všem. Honda e nabízí zadním cestujícím velký prostor pro nohy, díky čemuž je jedním z nejprostornějších automobilů, které můžete v kategorii malých aut vlastnit.

Detailní záběr volantu vozu Honda e.
Interiér modelu Honda e.

Vnitřní obložení je detailem evokujícím obývací pokoj.

Žijte život v barvě

Klidná a chladná, tmavá a náladová nebo zářivá a sportovní? Vyberte si pro svůj model Honda e barvu, která bude vyhovovat vám a vašemu životnímu stylu.

Perleťová Crystal Black

Perleťová Crystal Black
Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...