Detailní pohled zboku na sedadla modelu Honda Jazz
Detailní pohled zboku na sedadla modelu Honda Jazz

PROSTORNÝ INTERIÉR

Prostorný interiér nabízí ještě více místa pro nohy a přední sedadla jsou opatřena prvky, které zmírňují únavu, a bederní opěrkou. V modelu Honda Jazz se budete cítit stejně pohodlně jako v limuzíně.

Posunout

Zcela nový Jazz

Nová řada Jazz byla navržena s hladkým, ničím nenarušeným profilem, který je aerodynamicky efektivní a zároveň stylový. Každý detail dodává modelu Jazzu elegantní, moderní vzhled a jedinečnou osobnost.

Nová perspektiva

Zcela nový Jazz a Jazz Crosstar vám nabízí panoramatický výhled, aby měl řidič skutečný širokoúhlý zážitek. Tato zlepšený výhled z vozu poskytuje nejen sebejistý přehled v provozu, ale také skutečný přínos pro bezpečnost.

Obývací pokoj

Naše opěvovaná flexibilní sedadla Magic Seats vám poskytují všestrannost, kdykoli ji potřebujete, což vám umožní nakonfigurovat jejich uspořádání tak, aby vyhovovala více cestujícím či zavazadlům. Čalounění v provedení Crosstar je voděodolné, což znamená, že se interiér snadno vypořádá i s divokým životním stylem.

 

 

Široké využití

Přesun velkých předmětů není pro Jazz žádný problém, protože má ohromnou přepravní kapacitu, když jsou zadní sedadla Magic Seats sklopena. Tato důmyslná konfigurace zvětšuje prostor a jeho využitelnost, aby se přizpůsobila přepravě zavazadel rozličných tvarů a velikostí.

Krása detailu

Novinkou v sestavě je Jazz Crosstar. Byl vyvinuta s ohledem na dynamický aktivní životní styl a vyznačuje se výraznou svalnatou stavbou s výraznou mřížkou, elegantními integrovanými střešními ližinami a zvýšenou světlou výškou pro snadnější přístup a velkorysý výhled z vozu.

Dotyková technologie

Nová řada Jazz vás spojí s vaším světem pomocí naší nejnovější technologie. Samozřejmostí je digitální rádio DAB, které vám poskytne nejširší výběr stanic, zatímco nový 9” dotykový displej je vybaven displejem ve stylu smartphonu s podobným způsobem ovládání. Použitelnost dále rozšiřuje integrace Android Auto a Apple CarPlay.

Začněte s "OK Honda"

Hlasem aktivovaný osobní asistent Honda s vámi může vést přirozený rozhovor pomocí kontextového porozumění a naučit se, jak vám poskytnout relevantní odpovědi. Pokud tedy potřebujete zjistit předpověď počasí, najít svou oblíbenou hudbu nebo vyhledat restauraci, osobní asistent Honda je tu pro vás.

Po ruce

Se svým Jazzem se můžete kdykoli a odkudkoli spojit pomocí aplikace My Honda+, která vám kromě jiného umožní uzamknout nebo odemknout auto a odeslat cíle do navigačního systému.

Návrat na hlavní stránku
Honda

Načítá se...