Boční pohled na Honda Civic e:HEV hatchback zaparkovaný v postranní ulici.

Zcela nový Civic e:HEV –
hybrid pro řidiče

Zcela nový model Civic e:HEV, který bude uveden na trh na podzim 2022, je sportovní plně hybridní hatchback s podporou samonabíjení, který doplňuje legendární dynamiku, design a technologie modelu Civic o vzrušující elektrifikovaný výkon. 

Zaujalo vás to?

Technologie Honda e:HEV poskytuje plně hybridní výkon a dynamický pohon.

Ikona hybridní technologie

Plnohodnotný hybridní zážitek

Plně hybridní technologie e:HEV společnosti Honda zajišťuje tichý provoz na čistě elektrický pohon. To mild-hybridní vozidla nedokážou.

Ikona samodobíjení

Není potřeba vůz připojovat do elektrické zásuvky

Nový Civic e:HEV nebudete muset nikdy zapojovat do zásuvky, protože samonabíjecí plně hybridní pohonné ústrojí nepotřebuje napájení z elektrické sítě a navíc zachycuje energii ztracenou při brzdění a vrací ji zpět do hybridní baterie.

Ikona listu zobrazující hospodárnost jízdy

Mimořádně úsporný

Civic má dojezd až 840 km* v reálném provozu a dosahuje emisí CO2 ve výši pouhých 89 g/km* bez omezení komfortu a výkonu.

*Údaje WLTP pro vozy Civic

Ikona 5leté záruky

Klid v duši

Společnost Honda je známá svou spolehlivostí a má bohaté zkušenosti a znalosti v oblasti technologie hybridních motorů. Přesto na každou z našich hybridních baterií poskytujeme záruku 5 let/100 000 km*.

*Podle toho, co nastane dříve.

Elektrický pohon uvolňuje elektřinu z hybridní baterie pro plynulý tichý chod a okamžitou akceleraci.

Při hybridním pohonu pohání benzinový motor elektromotory modelu Civic a zajišťuje tak optimální jízdní výkony a účinnost na dlouhé vzdálenosti.

Pohon motorem přenáší výkon přímo na kola, aby bylo, kupříkladu na dálnicích, možné udržovat nepřetržitě vyšší rychlost a zároveň dobíjet baterii.

Při rekuperačním brzdění se energie vybitá při brzdění vrací prostřednictvím hnacího motoru zpět do hybridní baterie.

Nákres systémů motoru vozu Honda Civic e:HEV.

Vyzkoušejte rozdíl e:HEV na vlastní kůži

Hybridní hnací ústrojí e:HEV přináší dokonalou kombinaci výkonu a účinnosti, plynule přepíná mezi režimy a pokaždé poskytuje vynikající jízdu. Objevte jeho okamžité elektrické zrychlení a plynulý, kultivovaný hybridní pohon. Hybridní technologie e:HEV dělá z nového modelu skutečný vůz pro řidiče.

Boční pohled na Honda Civic e:HEV zaparkovaný v postranní ulici.

Čistý a moderní vzhled

Zcela nový model Civic vás upoutá přitažlivě elegantní a sportovní siluetou.  Jeho účelný vzhled a plynule navazující plochy vytvářejí svěží, dynamický styl. Jeho atraktivní vzhled dotvářejí detaily, jako jsou 18" kola z lehkých slitin a praktický design fastback.

Pohled zezadu na hatchback Honda Civic e:HEV.

Získávejte informace jako první

Zadejte své údaje a získejte informace o uvedení hatchbacku Honda Civic e:HEV na trh na podzim 2022.