Přední 3/4 pohled na model Honda Jazz Crosstar jedoucího na silnici u pobřeží

Zvolte plně hybridní pohon
Nový model Jazz Crosstar e:HEV

Nový vůz Jazz Crosstar je pohodlný, prostorný a dynamický. Díky vyspělému plně hybridnímu pohonu e:HEV poskytuje elektrifikovaný výkon a hospodárnost na každé cestě.

Honda Jazz Crosstar je plně hybridní automobil. Když sešlápnete plynový pedál, poskytuje dynamický elektrický výkon.

Technická ikona

Vyzkoušejte rozdíl na vlastní kůži

Pocit jízdy v hybridním voze Honda nic nepřekoná. Máme dlouholeté zkušenosti s hybridními motory. Technická dokonalost systému e:HEV společnosti Honda je zárukou, že naše plně hybridní vozy dokážou jet na tichý elektrický pohon. Nový hybridní model Jazz Crosstar přichází s vynikajícím elektrickým výkonem a skutečnou hospodárností.

Ikona baterie

Bez připojování do elektrické zásuvky

Plně hybridní vozy s technologií Honda e:HEV mají samodobíjecí funkci a získávají energii ze spalovacího motoru a rekuperačního brzdění. Pro provoz nepotřebujete připojení z elektrické sítě, díky čemuž ušetříte čas a starosti.

Ikona hospodárnosti

Ještě hospodárnější

S plnou nádrží dokáže hybridní model Jazz Crosstar ujet až 885 km, během kterých dosahuje emisí CO2 již od 89 g/km. A co víc: tyto hodnoty jsou vskutku působivé, ovšem na pohodlí a výkonu se nic neztrácí.

Ikona 5 let

Klid v duši

Energie z akumulátoru hybridního modelu Jazz Crosstar napájí elektrické motory, díky čemuž zažijete vzrušující jízdní výkony. Pro větší klid na duši poskytujeme na hybridní baterii záruku 5 let/100 000 km.

Elektrický pohon poskytuje okamžité zrychlení z nulové rychlosti, k čemuž využívá energii uloženou v akumulátoru určenou k napájení elektromotoru.

Hybridní pohon využívá ke každodenním jízdám elektromotory i spalovací motor a nabízí optimální výkon i působivé zrychlení.

Spalovací motor Hondy Jazz se využívá k udržení vyšších rychlostí na dálnicích a zároveň k dobíjení akumulátoru.

Rekuperační brzdění používá energii vytvářenou elektromotorem při brzdění k nabíjení akumulátoru.

Zadní 3/4 pohled na model Honda Jazz Crosstar jedoucího na silnici u pobřeží

Hybrid ve stylu SUV

Model Crosstar, který byl vyvinut s ohledem na aktivní životní styl, se zaměřuje na pohyb v přírodě, má drsný, osobitý styl a výrazný design mřížky chladiče.